Toplu Alımlarınıza Özel Fiyat

BİLEK GÜREŞİ MASA VE MAKİNELERİMİZ İÇİN EĞİTİM KURUMLARINA, SPOR KULÜPLERİNE, BAYİLERİMİZE TOPLU ALIMLARDA İNDİRİMLİ FİYAT UYGULANMAKTADIR.

İNDİRİM VE KAMPANYALARDAN YARARLANMAK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

7 Comments

 1. 1 Ağustos 2019
  BAHAR SPOR

  BEN 35 YILLIK SPOR MAĞAZASI SAHİBİYİM. YÜKLÜ DEVLET İHALELERİNE GİRİYORUM. AHMET BEY İLE TANIŞMADAN ÖNCE BİR İHALE İÇİN 12 ADET MASA SATIN ALMAM GEREKİYORDU. iNTERNETTE BAŞKA BİR SİTEDE 500 TL YAZAN MASA FİYATINI DİKKATE ALARAK AHMET BEYİN SATTIĞI MASALARI PAHALI BULDUM. DAHA UYGUN SANARAK 12 ADET DİĞER FİRMADAN MASA SATIN ALDIM. ALDIKTAN SONRAKİ PİŞMANLIĞIMI BİLİN DİYE BURAYA YAZMAK İHTİYACI DUYDUM. MASALAR BİLEK GÜREŞİ MASASINDAN BAŞKA HERŞEYE BENZİYORDU. BİLMEDİĞİMİZ İÇİN KANIP ALDIK. VERDİĞİM KURUMDAN ONAY ÇIKMADI. DERİLERİNİN BRANDA GİBİ OLMASINDAN VE SÜNGERLERİNİN HATALI OLMASINDAN DOLAYI İADE ETTİLER. ADAM UCUZ YAPACAĞIM DİYE NE OLDUĞU BELİRSİZ MALZEMELERDEN ÇÖRDEN ÇÖPTEN MASA YAPIP YOLLAMIŞ. ZARAR ETMEMEK İÇİN CEBİMDEN MASRAF EDEREK KOMPLE ÜRÜNÜN DERİSİNİ VE SÜNGERLERİNİ DEĞİŞTİRDİM. FAKAT YİNE ÜRÜNÜ ÖLÇÜLERİ HATALI OLDUĞU İÇİN ALMADILAR, İADE ETTİLER. NEREDEYSE İHALE İPTAL OLACAKTI. ÜRÜNÜ ALDIĞIM YERE İADE DE EDEMEDİM. GERİ DE ALMADILAR. BENİ MAĞDUR ETTİLER. VERDİĞİM BÜTÜN PARA ÇÖPE GİTTİ. MASA DİYE SATIN ALDIKLARIM KOMPLE ÇÖP OLDU. KURUM YETKİLİSİ BANA AHMET BEYİN MASALARININ RESMİNİ ATIP BU ŞEKİLDE OLMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEYİNCE TEKRAR ARAŞTIRDIM, AHMET BEY İLE TANIŞTIK. KENDİSİNE KONUYU AKTARDIM, ZARARIM OLDUĞU İÇİN BANA UYGUN DA FİYAT VERDİ. MASALARI KINALI SPOR AHMET BEYDEN ALDIM. KURUMDAN BAKTILAR VE HEMEN KABUL ETTİLER. KESİNLİKLE SIKINTI YAŞAMADIM. SİZ DE YAŞAMAYIN. BENCE KANDIRILMAMAK İÇİN 3 5 KURUŞA TAMAH ETMEYİN. ÇOK DAHA FAZLA ZARAR EDERSİNİZ. KONUYA İNANMAYAN OLURSA İSPAT DA EDEBİLİRİM. BİLEK GÜREŞİ MASASI ALMAK İSTİYORSANIZ DOĞRU ADRES BURASIDIR. FANTAZİ ARAMAYIN.

  Reply
  • 31 Mayıs 2021
   admin

   teşekkür ederim.

   Reply
 2. 10 Ekim 2019
  KRAL SPOR MALZEMELERİ

  Ahmet Bey’in bayisiyim. 6 7 yıldır sürekli çalışırız. bayi fiyatları uygundur. ödemeyi yapıyorum, müşteri adresini veriyorum kendisi gönderiyor. 30 40 adet masa aldım sattım bu güne kadar. hiçbir sıkıntı yaşamadım. güvenilir ve samimi bir esnaftır. ayrıca ürünleri kesinlikle söz verdiği şekilde ve söz verdiği tarihte gönderir. bugüne kadar 1 gün bile aksama yaşamadım.

  Reply
 3. 26 Ocak 2020
  HAKAN DOĞAN

  OKULUMUZ İÇİN 4 ADET MASA ALDIK. ARKADAŞ SÖZ VERDİĞİ GİBİ ZAMANINDA HIZLICA GÖNDERDİ. ZATEN ARADIĞIMIZDA ELİNDE STOKLU MASA VARDI. HER ZAMAN 15 20 ADETE KADAR STOKTA MASASI OLUYORMUŞ. ÜRÜN ÇOK İYİ AMBALAJLANMIŞ İDİ. İSTEDİĞİMİZDEN BİLE DAHA KALİTELİYDİ. SAĞ SOL KOL DEĞİŞMELİ PROFESYONEL MASALARDAN ALDIK. AMBAR İLE ADRESİMİZE KADAR GELİP TESLİM ETTİLER. HİÇBİR SIKINTI YAŞAMADIK. KESİNLİKLE GÜVENİLİR. AYRICA İLGİLİ VE SAYGILI BİRİ. TEŞEKKÜR EDERİZ KENDİSİNE.

  Reply
 4. 16 Şubat 2020
  ÖMER USTAÖMER

  her türlü bilek güreşi masasını, makine ve aparatları burada bulabilirsiniz. kendisi çok eski tanıdığımdır. eski profesyonel yarışmacıdır. yaklaşık 20 25 yıldır masa üretiyor. bu işte profesyoneldir. güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. normal masalar dışında istediğiniz farklı masa ve makine çeşitleri varsa onları da üretiyor.

  Reply
 5. 16 Mart 2020
  ARİF DOĞAN

  ÜRÜNLER GERÇEKTEN ÇOK KALİTELİ. DAHA ÖNCE KULLANDIĞIMIZ MASALARA GÖRE ÇOK DAHA DAYANIKLI. İYİ BİR ESNAF. KESİNLİKLE GÜVENEREK ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ

  Reply
 6. 4 Nisan 2020
  hakan daşdemir

  teşekkür ederim. ürünleri çok beğendim.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Call Now ButtonHemen ARA